صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر- واحد روابط عمومی: دکتر غلامحسین رحیمی معاون محترم پژوهش و فناوری وزیر علوم و تحقیقات کشور طی سفر خود در بهمن ماه به استان بوشهر، از صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر بازدید کردند.

 

بازدید معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و تحقیقات از صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر

 

صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر- واحد روابط عمومی: دکتر غلامحسین رحیمی معاون محترم پژوهش و فناوری وزیر علوم و تحقیقات کشور طی سفر خود در بهمن ماه به استان بوشهر، از صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر بازدید کردند. در این بازدید دکتر مصلح رئیس محترم دانشگاه خلیج فارس، دکتر فاتحی معاون محترم پژوهشی دانشگاه خلیج فارس و نماینده دانشگاه در هیئت مدیره صندوق و دکتر حبیبی رئیس محترم پارک علم و فناوری خلیج فارس نیز حضور داشتند.

در این نشست دکتر رنجبر رئیس هیئت مدیره و مهندس اسدی مدیرعامل صندوق، گزارشاتی از سرمایه گذاری های انجام شده، تسهیلات اعطا شده و همچنین چشم انداز ها و اهداف پیش روی صندوق ارائه دادند.

دکتر رحیمی ضمن قدردانی از اقدامات صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر  بیان کرد: این صندوق با ارائه تسهیلات ویژه به شرکت های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا گام های بزرگی در راستای حمایت از کسب و کار های بومی استان بوشهر داشته است. همچنین رسالت صندوق های پژوهش و فناوری حمایت از کسب و کارهای دانش بنیان و اقدامات فناورانه و خلاقانه است که صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر این رسالت را به درستی به جا آورده است. همچنین وی از اقدامات پیش روی صندوق ابراز امیدواری کرد که این خود نوید رشد، شکوفایی و پیشرفت کسب کار های بومی استان، با حمایت و اقدامات صندوق پژوهش و فناوری استان بوشهر را می دهد.

در ادامه پس از بازدید از صندوق جلسه ای در پارک علم و فناوری خلیج فارس با حضور دکتر رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و تحقیقات، دکتر زرین فر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر و همچنین دکتر مصلح ریاست دانشگاه خلیج فارس بوشهر در جمع مدیران شرکت های دانش بنیان و واحد های فناوری برگزار شد.

در ادامه گزارش تصویری از روند این بازدید مشاهده خواهید کرد.

 

نوشته شده در تاریخ: شنبه,۱۸ بهمن ۹۹